Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Optometristas > Optometrista/-ka, Optometristé

Vacante de Optometristas en Hlavní město Praha (República Checa)

Optometrista/-ka, Optometristé

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Optometristas.

Specialisté : Specialisté v oblasti zdravotnictví : Ostatní specialisté v oblasti zdravotnictví : Specialisté v oblasti optiky a optometrie

Descripción de la oferta de trabajo:

OPTOMETRISTA/-KA - pracoviště Hořice

V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: personalniorangeoptik.cz - pí. Kühnel.

Možnost zkráceného úvazku.

Požadavky:

- VŠ vzdělání v oboru optometrie

- komunikační dovednosti, příjemné a profesionální vystupování

- schopnost dobře plánovat a organizovat svoji práci

- zkušenosti s prodejem (není však podmínkou, rádi vás vše naučíme)

- ŘP sk. B (není podmínkou)

- znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)

Náplň práce:

- stanovení kvality zrakové funkce zákazníka, určení korekčních hodnot

- doporučení vhodné korekční pomůcky

- vyšetření v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad

- aplikace kontaktních čoček, poučení a zaškolení zákazníka, provádění následných kontrol

- poradenství zákazníkům s výběrem brýlí

- nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných pomůcek

- administrativa spojená s chodem optiky

Zaměstnanecké výhody:

- motivující platové ohodnocení

- prohloubení či získání praxe v oboru díky vzdělávací akademii

- služební automobil, mobilní telefon, notebook

- zvýhodněné ceny na naše brýle (dioptrické, sluneční) pro Vás a Vaše nejbližší

- týden dovolené navíc

Región: Hlavní město Praha.

Ver 545 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 30000 (CZK mensual).

Empleador: ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Martina Kühnel. E-mail: orangeoptik.cz" rel="nofollow">personalniorangeoptik.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: personalniorangeoptik.cz

Identificador de la vacante:16045890739.

Ver las 24 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Optometristas ofertadas.