Optometrista, Optometristé. Zlínský kraj. República Checa

Oferta de empleo en Zlínský kraj (República Checa) de Optometristas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Optometristas.
Specialisté : Specialisté v oblasti zdravotnictví : Ostatní specialisté v oblasti zdravotnictví : Specialisté v oblasti optiky a optometrie.

Descripción de la oferta de trabajo:
Společnost Optik House je stabilní česká rodinná firma bez účasti zahraničního kapitálu. Provozujeme obchodní síť Vaše Optika. Naše firma staví na rodinných hodnotách a osobním, lidském přístupu k našim pracovníkům a klientům. I proto působíme v 50 městech napříč Českou republikou. Jsme tak nablízku svým klientům i zaměstnancům. Klademe důraz na dlouhodobou spolupráci, atraktivní a férovou nabídku služeb a nadstandardní servis. Očekáváme: Příjemnou, vstřícnou a komunikativní osobnost Vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie je nutností Pracovní náplň: Vyšetření zraku klienta Aplikace kontaktních čoček Poskytování rad zákazníkům Prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek Vedení administrativy a záznamů klientů Nabízíme: Atraktivní finanční ohodnocení zohledňující zkušenosti a prodejní výsledky Roční navýšení mzdy dle dosažených výsledků Vysokou podporu na počátku spolupráce Volné víkendy Práci pro stabilní českou rodinnou firmu Unikátní vzdělávací program realizovaný zkušenými interními školiteli v rámci naší Akademie Podporu obchodního a provozního manažera přímo na pobočce Možnost kariérního růstu na pozice provozní manažer, nebo obchodní manažer

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Zlínský kraj.

Ver 203 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 25000.0 CZK mínimo y 35000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Kateřina Mokroluská, Asistentka personálního oddělení

Empresa: Optik House, s.r.o..

Contacto: Kateřina Mokroluská, Asistentka personálního oddělení

Email: personalniReemplazar por una arrobavaseoptika.cz

Teléfono: +420 734 155 340.

Ver las 28 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Optometristas ofertadas.