Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Cuidadores de niños > Opiekunka Dziecięca

Búsqueda en Polonia de Cuidadores de niños

Opiekunka Dziecięca

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Cuidadores de niños.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Pracownicy opieki osobistej : Pracownicy opieki nad dziećmi i pomocnicy nauczycieli : Pracownicy opieki nad dziećmi

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Planowanie pracy opiekuńczej, pielęgnacyjnej i wychowawczej w zależności od wieku dziecka i rodzaju placówki sprawującej opiekę, opracowywanie i realizacja programu edukacyjnego; prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka z uwzględnieniem  rozwoju psychomotorycznegoo i indywiduwlanych potrzeb dziecka; kształtowanie aktywności i samodzielności dziecka oraz pożądanych przyzwyczjeń i nawyków; nawiązywanie i utrzymywanie uczuciowego kontaktu z dzieckiem; zaspokajanie potrzeb biologicznych i psychospołecznych dziecka; wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dziecmi z zakresu karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp.; czuwanie nad zgodnym z normami żywieniowymi odżywianiem dziecka; obserwowanie stanu zdrowia dziecka; udzielanie dziecki pierwszej pomocy przedmedycznej; współpraca z rodzicami lub prawnymi opiekunami dziecka; prowadzenie dokumentacji zajęć prowadzonych z dziećmiWymagania:- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne- uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym - konieczne- inne zawody: Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym, staż: 3 miesięcy - konieczne- pozostałe: Umiejętność organizacji czasu wolnego dzieciom, sprawowania opieki nad dziećmi, umiejętność łatwego nawiazywania kontaktu interpersonalnego z dzićmi, pracownikami i rodzicami, kurs opiekunki dziecięcejSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w MysłowicachMikołowska 4aMysłowice 41400- wymagane dokumenty: cv- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2600 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Julia Orlik, tel.: 322232607

Identificador de la vacante:1753StPr/20/0464.

Ver las 916 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Cuidadores de niños ofertadas.