Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Cuidadores de niños > Opiekunka Dziecięca

Opiekunka dziecięca. Polonia

Búsqueda en Polonia de Cuidadores de niños

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Cuidadores de niños.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Pracownicy opieki osobistej : Pracownicy opieki nad dziećmi i pomocnicy nauczycieli : Pracownicy opieki nad dziećmi

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku żłobkowym oraz znajomość języka angielskiego będą dużym atutem, kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego lub osoba która ukończyła studia lub studia podyplomowe na kierunku lub specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju, wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej w żłobkach i przedszkolach, edukacja prorozwojowa, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju i kształcenia lub psychologia wychowawcza. Posiadać wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku, którego program.....Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- uprawnienia: Praca z dziećmi do lat 3 (kurs: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym) - konieczne- pozostałe: Szukamy sympatycznej, energetycznej i wesołej osoby do pracy w żłobku. Kraina Marzeń jest przyjaznym miejscem pracy na lata. Komunikatywny język angielski jest mile widziany a kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi będzie dodatkowym atutem.

Wymagania na stanowisko zgodne z ustawą z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3*

Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Brak danych.- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2600 (PLN).

Empleador: Kraina Marzeń Grzegorz Tarka.

Instrucciones para solicitar:

Grzegorz Tarka, tel.: 787883845, email: gmail.com" rel="nofollow">krainamarzen24gmail.com

Identificador de la vacante:1416StPr/19/4841.

Ver las 689 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Cuidadores de niños ofertadas.