Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Cuidadores de niños > Opiekunka Dziecięca Fśw

opiekunka dziecięca FŚw. Polonia

Búsqueda en Polonia de Cuidadores de niños

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Cuidadores de niños.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Pracownicy opieki osobistej : Pracownicy opieki nad dziećmi i pomocnicy nauczycieli : Pracownicy opieki nad dziećmi

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: odpowiedzialność za życie, zdrowie i bezpieczeństwo powierzonych je dzieci, przestrzeganie Praw  Dziecka, stworzenie bezpiecznej, serdecznej atmosfery w kontaktach z dziećmi, rodzicami oraz współpracownikami, organizowanie pracy zgodnie z rozkładem dnia dla dzieci przebywających w placówce, doskonalenie sprawności motorycznej i manualnej dziecka, wykonywanie czynności w zakresie higieny i żywienia dzieciWymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne - konieczne- pozostałe: osoba posiadająca kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego lub która ukończyła studia podyplomowe na kierunku lub specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju,edukacja prorozwojowa, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca lub psychologia wychowawcza, jeżeli osoba posiada średnie wykształcenie: co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 lub przed zatrudnieniem jako opiekun odbyła 280-godzinne szkolenieSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: cv- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2400 (PLN).

Empleador: Żłobek Miejski nr 2.

Instrucciones para solicitar:

Alicja Mokrzyńska, tel.: 74 666 96 48, email: interia.pl" rel="nofollow">p2swiebodziceinteria.pl

Identificador de la vacante:1474StPr/19/2487.

Ver las 806 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Cuidadores de niños ofertadas.