Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Cuidadores de niños > Opiekun W żłobku K/m

Opiekun w żłobku k/m. Polonia

Búsqueda de Cuidadores de niños en Polonia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Cuidadores de niños.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Pracownicy opieki osobistej : Pracownicy opieki nad dziećmi i pomocnicy nauczycieli : Pracownicy opieki nad dziećmi

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - opieka i organizowanie zajęć z dziećmi,

- wykonywanie czynności pielęgnacyjnych

- pomoc przy posiłkach, utrzymanie porządku w Sali

Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- inne zawody: Opiekunka dziecięca* - konieczne- pozostałe: Wymagania: doświadczenie jako opiekun/wychowawca w żłobku, mile widziane: osoby z kwalifikacjami: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, możliwość zatrudnienia również osób w trakcie kształcenia (w tracie studiów, kursów, nauki policealnej, itp.), możliwość zrobienia kursu na opiekuna na koszt  fimy.

Obowiązki:

- opieka i organizowanie zajęć z dziećmi,

[Zgłoszenia: rekrutacja4levelwork.pl, 698 537 855]Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 2800 mínimo y 3500 máximo (PLN).

Empleador: LEVEL WORK Artur Chrząszcz.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1420StPr/19/13763.

Ver las 870 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Cuidadores de niños ofertadas.