Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines > Operator

Contrato en Zachodniopomorskie (Polonia) de Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines

Operator

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines.

Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych : Operatorzy maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego i pokrewni : Operatorzy maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego i pokrewni

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: PRACA NA PRODUKCJI, DWUZMIANOWA, OBSŁUGA MASZYN, PRACA W CHŁODZIE (OK.

4 STOPNI), STOJĄCA, W WYMUSZONYM TEMPIE, PAKOWANIE WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MIN.

ZAWODOWE, SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA, DYSPOZYCYJNOŚĆ, BARDZO DOBRY STAN ZDROWIA, AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MINIMUM 1 ROK NA PODOBNYM STANOWISKU PRZY OBSŁUDZE MASZYN NA PRODUKCJI, MILE WIDZIANY J.UKRAIŃSKI- DOBRY, PRACA W MIĘDZYNARODOWYM ŚRODOWISKU STAWKA ZA GODZINĘ 15,50 ZŁ Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - umiejętności: SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA - konieczne; DYSPOZYCYJNOŚĆ - konieczne; DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU, staż: 1 lat - konieczne; BARDZO DOBRY STAN ZDROWIA - konieczne; KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH - konieczne; DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO - pożądane - inne zawody: Operator urządzeń do przetwórstwa drobiu, staż: 1 lat - konieczne Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Zachodniopomorskie.

Ver 280 ofertas de trabajo en "Zachodniopomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 10/05/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Salario: mínimo 15.5 PLN (Bruto).

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto: JUSTYNA CHOROSZEWICZ, tel.: 600020324

Empresa: Issp Sp. z o.o..

Dirección: GAJOWICKA 195, 53-150 WROCŁAW, Polska.

Contacto: JUSTYNA CHOROSZEWICZ, tel.: 600020324

Ver las 270 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines ofertadas.