Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > operador de laminación de metales/operadora de laminación de metales > Walcownik

Walcownik. Makroregion województwo mazowieckie. Polonia

Empleo en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie) de operador de laminación de metales/operadora de laminación de metales

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de instalaciones de procesamiento de metales › operador de laminación de metales/operadora de laminación de metales.

Traducción de la profesión: Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń › Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych › Operatorzy maszyn i urządzeń do przetwórstwa i obróbki metalu › Operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki metali.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Przygotowywanie obsługiwanych urządzeń do pracy, sprawdzanie ich stanu technicznego oraz wyposażenia i prawidłowości działania. Obsługiwanie mieszalników, gniotowników, wytłaczarek stosowanych przy przygotowywaniu zestawów mieszanek gumowych. Obsługiwanie urządzeń do spieniania mieszanek z lateksu kauczuku przy produkcji wyrobów porowatych lub gąbczastych. Obsługiwanie walcarek służących do otrzymania mieszanek gumowych w formie płyt i wstęg do dalszego przetwórstwa. Obsługiwanie kalandrów służących do wyciągania płyt z mieszanek gumowych, zdwajania płyt oraz łączenia płyt z nośnikiem, np. tkaniną, obsługiwanie wytłaczarek służących do wytłaczania z mieszanek gumowych sznurów, węży celem otrzymania półproduktów do konfekcjonowania lub wulkanizacji. Praca od poniedziałku do piątku, w godz. 6:00-14:00. Po 3 miesiącach umowa o pracę. Wynagrodzenie brutto: 27,70 zł/ godzinę.

Wymagania:

- wykształcenie: podstawowe - konieczne

- pozostałe: Poziom wykształcenia- podstawowe.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV lub skierowanie

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 458 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: PZPG PIASTÓW DYSTRYBUCJA SP. Z O.O..

Instrucciones para solicitar:

Ewa Przybylska, tel.: 227539086

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1470StPr/24/0495.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de instalaciones de procesamiento de metales › operador de laminación de metales/operadora de laminación de metales ofertadas.