Operator urządzeń do prania, prasowania i chemicznego czyszczenia tekstyliów

Empleo de Operadores de máquinas lavarropas en Małopolskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero : Operadores de máquinas lavarropas.
Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych : Operatorzy maszyn do produkcji wyrobów włókienniczych, futrzarskich i skórzanych : Operatorzy maszyn do prania.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: czynności związane z suszeniem, prasowaniem i wysyłką odzieży czystej Wymagania: - wykształcenie: podstawowe - konieczne - inne zawody: Operator urządzeń do prania, prasowania i chemicznego czyszczenia tekstyliów, staż: 6 miesięcy - konieczne - pozostałe: wykształcenie podstawowe, min 6 m-cy doświadczenia na stanowisku operator urządzeń do prania, prasowania i chemicznego czyszczenia tekstyliów lub pokrewnym; umiejętność szybkiego reagowania, spostrzegawczość, dokładność w działaniu; miejsce pracy: Alwernia Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie Słowackiego 8 Chrzanów 32500 - wymagane dokumenty: CV, skierowanie z PUP - oferta pracy adresowana do osób berzobotnych zarejestrowanych w PUP Chrzanów - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 369 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 30/07/2017.

Nº de vacantes: 20.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Salario: mínimo 13.0 PLN (Bruto).

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Katarzyna Kunert-Grudzień, tel.: 327533862, email: kkunert-grudzienReemplazar por una arrobapup-chrzanow.pl

Ver las 42 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero : Operadores de máquinas lavarropas ofertadas.