Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Operadores de incineradores, instalaciones de tratamiento de agua > Operator Ujęcia Wody

OPERATOR UJĘCIA WODY. Polonia

Oferta de empleo de Operadores de incineradores, instalaciones de tratamiento de agua en Polonia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en control de procesos : Operadores de incineradores, instalaciones de tratamiento de agua y afines.

Technicy i inny średni personel : Średni personel nauk fizycznych, chemicznych i technicznych : Technicy kontroli procesów przemysłowych : Operatorzy urządzeń do spalania odpadów i uzdatniania wody

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Branża: wodociągowo-kanalizacyjna

Zakres podstawowych obowiązków:

-stała obserwacja warunków pracy ujęcia

-obsługa chlorowni

-regulacja i kontrola odpowiedniej dezynfekcji wody

-kontrola jakości wody

-obserwacja monitoringu wod-kan

-utrzymanie ujęcia i jego otoczenia w czystości (koszenie, sprzątanie).

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:

Umowa o pracę na okres próbny: 3 m-ce, docelowo na czas nieokreślony

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

Mikołów

PRACA W DNIACH I GODZINACH:

pon-ndz 6-14, 14-22, 22-6Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- pozostałe: Wykształcenie: minim. zawodowe (dowolne).Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV

List motywacyjny- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 14.7 (PLN).

Empleador: Zakład Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o..

Instrucciones para solicitar:

Wojciech Gregorski, tel.: 32 2262105, email: zim.com.pl" rel="nofollow">kadryzim.com.pl

Identificador de la vacante:1333StPr/19/0359.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en control de procesos : Operadores de incineradores, instalaciones de tratamiento de agua y afines ofertadas.