Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > tornero de espiral/tornera de espiral > Przepalacz Gazowy - Magazynier

Przepalacz gazowy - magazynier. Śląskie. Polonia

Contrato en Polonia (Śląskie) de tornero de espiral/tornera de espiral

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de instalaciones de procesamiento de metales › tornero de espiral/tornera de espiral.

Traducción de la profesión: Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń › Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych › Operatorzy maszyn i urządzeń do przetwórstwa i obróbki metalu › Operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki metali.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: 1. Praca zgodna z przepisami BHP i kodeksu pracy. 2. Współpraca z przełożonym, kadrą handlową, księgowością.

3. Zachowanie kultury osobistej.

4. Brak nałogów.

Wymagania:

- wykształcenie: podstawowe - konieczne

- umiejętności: znajomość rysunku technicznego - konieczne; bardzo dobra znajomość rynku materiałów hutniczych - konieczne; doświadczenie min 1 rok - konieczne

- pozostałe: - umiejetność pracy w zespole a także staranność i dokładność wykonywanej pracy,

- umiejętność  przecinania, palenia palnikiem propanowo -butanowo-tlenowym zgodnie z dokumentacją techniczną,

- zdanie egzaminu państwowego i uzyskanie certyfikatu przepalacza gazowego,

- brak przeciwskazań do pracy na stanowisku przepalacza gazowego wyd.przez lekarza medycyny pracy,

- znajomość rysunku technicznego,

- przepalanie blach, rur, kształtowników,

- umiejętność obsługi piły tarczowej i taśmowej,

- realizacja zleceń magazynowych,

- wypełnianie dokumentacji magazynowej;

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 473 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE CENTURION WOJCIECH KUŹNIK.

Instrucciones para solicitar:

WOJCIECH KUŹNIK, tel.: 501 459 117

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1659StPr/24/0278.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de instalaciones de procesamiento de metales › tornero de espiral/tornera de espiral ofertadas.