Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Reguladores y operadores de máquinas herramientas > Operator Obrabiarek Sterowanych Numerycznie

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie. Polonia

Oferta de trabajo en Polonia de Reguladores y operadores de máquinas herramientas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas.

Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Robotnicy obróbki metali, mechanicy maszyn i urządzeń i pokrewni : Kowale, ślusarze i pokrewni : Ustawiacze i operatorzy obrabiarek skrawających do metali

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Obróbka wyrobu zgodnie z dokumentacją technologiczną, kontrola wyrobu, dobór i ustawianie narzędzi oraz parametrów obróbczych, tworzenie, wprowadzanie i edytowanie programu oraz praca na obrabiarce w oparciu o utworzony program Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - pożądane; średnie zawodowe - pożądane- inne zawody: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie - pożądane- pozostałe: ukończony kurs obsługi obrabiarek CNC umiejętność obsługi komputera, znajomość rysunku technicznego, podstawowa wiedza z materiałoznawstwa, znajomość narzędzi pomiarowych umiejętność obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie CNC Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w GorlicachMichalusa 18Gorlice 38300- wymagane dokumenty: skierowanie +CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 19 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Katarzyna Przybyłowicz, tel.: 183536307 w. 103, email: kprzybylowiczpup.gorlice.pl

Identificador de la vacante:1806StPr/18/1171.

Ver las 1,015 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.