Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Ocupaciones elementales > Operator Linii Montażowej

Operator linii montażowej. Polonia

Vacante en Polonia de Ocupaciones elementales

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes.

Pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy zajmujący się odpadami i inni pracownicy przy pracach prostych : Inni pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy przy pracach prostych gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn, dostarczanie komponentów, kontrola jakości, zlecone prace produkcyjne przez przełożonego.

Pracodawca organizuje bezpłatny transport pracowniczy.

Praca w godzinach 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00.

Spotkania informacyjno-rekrutacyjne z pracodawcą odbędą się w dniach 01.10.2019, 08.10.2019, 15.10.2019, 22.10.2019, 29.10.2019. Wszystkie spotkania odbędą się o godz. 10.00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku (sala konferencyjna I piętro).Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- pozostałe: Wykształcenie zawodowe.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 100.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 16 mínimo y 17 máximo (PLN).

Empleador: DELPHI Powertrain Poland Sp. z o. o..

Instrucciones para solicitar:

Aneta Barańska, tel.: 788 243 406, email: delphi.com" rel="nofollow">aneta.baranskadelphi.com

Identificador de la vacante:1462StPr/19/1471.

Ver las 401 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes ofertadas.