Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Operadores de máquinas de movimiento de tierras > Operator Koparko-ładowarki

Trabajar de Operadores de máquinas de movimiento de tierras en Polonia

Operator Koparko-ładowarki

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines.

Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Kierowcy i operatorzy pojazdów : Operatorzy pojazdów wolnobieżnych : Operatorzy sprzętu do robót ziemnych i urządzeń pokrewnych

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Praca w charakterze operatora koparko-ładowarki na budowie, na terenie woj. śląskiego.Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- uprawnienia: kurs operator koparko-ładowarki, staż: 2 lat - konieczne- inne zawody: Operator koparko-ładowarki, staż: 2 lat - konieczne- pozostałe: wykształcenie bez znaczenia, udokumentowane min.

2 lata stażu pracy w zawodzie, uprawnienia na koparko-ładowarkęSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 15 (PLN).

Empleador: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kostal Sp. z o.o..

Instrucciones para solicitar:

Biuro, tel.: 796 445 554

Identificador de la vacante:1598StPr/18/1470.

Ver las 358 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines ofertadas.