Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Operadores de máquinas y de instalaciones fijas > Operater Na Stroju - M/ž

OPERATER NA STROJU - M/Ž. Eslovenia

Ofertas en Eslovenia de Operadores de máquinas y de instalaciones fijas

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes.

Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke : Upravljavci/upravljavke strojev in naprav : Drugi upravljavci/druge upravljavke strojev in naprav : Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

DRUGI UPRAVLJAVCI STROJEV IN NAPRAV, D. N., poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, OPIS DELOVNEGA MESTA:

- UPRAVLJANJE STROJA IN VNAŠANJE PARAMETROV,

- PRIPRAVA MATERIALA (KARTONA),

- VIZUALNA KONTROLA IZDELKOV,

- ČIŠČENJE STROJA IN DELOVNE POVRŠINE,

- MOREBITNO ODPRAVLJANJE NAPAK NA STROJU,

- PRIPRAVA PALET IN ZLAGANJE NA PALETE,

- IZPOLNJEVANJE DELOVNE DOKUMENTACIJE,

- OSTALA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA.  , NUDIMO:  - DELO POTEKA V TREH IZMENAH,

- OBČASNO POTEKA DELO TUDI OB SOBOTAH,

- REDNO IN STIMULATIVNO PLAČILO - MOŽNOST KASNEJŠEGA ZVIŠANJA OSNOVE,

- DOBRA PRILOŽNOST ZA ZAČETNIKE NA TEM PODROČJU,

- TIMSKO NARAVNANO PROIZVODNO OKOLJE.

PRIČAKUJEMO:

- IV. STOPNJA IZOBRAZBE,

- OSNOVNE IZKUŠNJE IZ PROIZVODNJE ALI IZ DELA NA STROJIH,

- PRIPRAVLJENOST NA UČENJE,

- ZANESLJIVOST, ODGOVORNOST, NATANČNOST IN IZNAJDLJIVOST. KRAJ DELA: RAKEK. Za več informacij glede delovnega mesta prosim pokličite na št. 051 410 428 (Maruša), večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ADECCO H.R., kadrovsko svetovanje, d.o.o., AMERIŠKA ULICA 8 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: OMAN MARUŠA
Contact Phone: 051 410 428
Contact Email: marusa.omanadecco.si

Identificador de la vacante:NZ96529.

Ver las 168 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.