Operační důstojník/ce - Chomutov, Pracovníci ostrahy, strážní

Ofertas de Guardias de protección en República Checa (Ústecký kraj)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección.
Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur.

Descripción de la oferta de trabajo:
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt Náplň práce: • Koordinační a řídící činnost • Komunikace pomocí radiostanice • Obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, zabezpečovacího systému a PC • Zodpovědnost za dodržování pracovního a návštěvního řádu • Zodpovědnost za denní personální zajištění objektu - rozpisy pracovních směn • Vedení evidence o průběhu služby • Komunikace se servisními organizacemi • Zpracovávání dokumentace • Vhodné i pro invalidní důchodce Požadavky: • Chuť pracovat • Trestní bezúhonnost • Zkušenosti v bezpečnostní službě a znalost EPS, EZS, CCTV Nabízíme: • Nadstandardní finanční ohodnocení • Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv • Možnost profesního i platového růstu • Bohatý motivační program • Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112 nebo pište na e-mail praceReemplazar por una arrobam2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality).

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Ústecký kraj.

Ver 243 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 14/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 16000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Náborové oddělení

Empresa: Mark2 Corporation Czech a.s..

Contacto: Náborové oddělení

Email: naborReemplazar por una arrobam2c.eu

Teléfono: +420 800 111 112.

Ver las 455 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección ofertadas.