Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovaquia > Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales > Operátori Zariadení Na Konečnú úpravu, Pokovovanie A Povrchovú úpravu Kovov

Operátori zariadení na konečnú úpravu, pokovovanie a povrchovú úpravu kovov

Trabajos de Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales en Eslovaquia (Trnavsky kraj)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales.

Operátori a montéri strojov a zariadení : Operátori stacionárnych strojov a zariadení : Operátori zariadení na spracovanie a konečnú úpravu kovov : Operátori zariadení na konečnú úpravu, pokovovanie a povrchovú úpravu kovov

Descripción de la oferta de trabajo:

Miesto výkonu práce: Slovensko, Dunajská Streda

Základná zložka mzdy (v čistom): 4,60€- 5,00€ za hodinu

Dátum nástupu: ihneď

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom.

Hľadáme spoľahlivých a šikovných operátorov výroby..

Práca na 3 zmeny.

Práca na hlavný pracovný pomer.

Odborné zaškolenie.

Zručnosti, schopnosti, všeobecné spôsobilosti:

-ochota pracovať na zmeny

- manuálna zručnosť

- zodpovednosť

- spoľahlivosť

Bližšie informácie poskytneme na tel.č. 0915 437 830

Registracie-Prihlasovanie cez tel č.0915 437 830 alebo životopis prosíme posielajte na sgw.eu.transgmail.com

Informácie, ktoré nám poskytnete formou životopisov, správ a tel. hovorov starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na osobný pohovor.

País del trabajo: Eslovaquia.

Región: Trnavsky kraj.

Ver 72 ofertas de trabajo en "Trnavsky kraj" (Eslovaquia).

Número de puestos: 50.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Salario: mínimo 5.75 (EUR por hora).

Empleador: SGW Group Agency & Logistic, s.r.o..

Ver las 72 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales ofertadas.