Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovaquia > Operadores de grúas, aparatos elevadores > Operátori žeriavov, Zdvíhacích A Podobných Zariadení

Operátori žeriavov, zdvíhacích a podobných zariadení

Trabajar de Operadores de grúas, aparatos elevadores en Banskobystricky kraj (Eslovaquia)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines.

Operátori a montéri strojov a zariadení : Vodiči a obsluha pojazdných strojných zariadení : Operátori pojazdných strojových zariadení : Operátori žeriavov, zdvíhacích a podobných zariadení

Descripción de la oferta de trabajo:

Ponúkame prácu v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly na plný úväzok, čiastočný úväzok alebo na živnosť do obsluhy osobných horských dopravných zariadení.

Uchádzač by mal byť vyučený v elektro alebo strojnom odbore, príp. vyučený absolvent stredného učilišťa (ÚSO vzdelanie a prax vítaná), schopnosť pracovať vo výškach a v externom - prírodnom prostredí (teoreticky od -20 do +30 °C) v mraze a vlhku a občas za zníženej viditeľnosti. Ponúkame prácu v dobrom kolektíve. Práca prebieha aj počas víkendov a sviatkov.

Zamestnanecké výhody, benefity

- pravidelné odmeny po zimnej a letnej sezóne

- príplatky za prácu nadčas

- príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov podľa platnej legislatívy

- zamestnanecké benefity nefinančného charakteru (napr. vstupy do partnerských rekreačných zariadení)

Štruktúrovaný životopis s motivačným listom (príp. potvrdenia o absolvovaných školeniach a kurzoch) poprosím zasielajte e-mailom do konca novembra 2019 na adresu infoparksnow.sk.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vzdelanie v odbore elektrotechnické, strojárske.

Vodičský preukaz skupiny B

Pod Magurou 801, 97639 Donovaly

Výhody:Zamestnanecké výhody, benefity

- zamestnanecké benefity nefinančného charakteru napr. vstupy do partnerských rekreačných zariadení

País del trabajo: Eslovaquia.

Región: Banskobystricky kraj.

Ver 68 ofertas de trabajo en "Banskobystricky kraj" (Eslovaquia).

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Salario: mínimo 700 (EUR mensual).

Empleador: GOIMPEX BRATISLAVA, a.s. (www.parksnow.sk).

Ver las 155 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines ofertadas.