Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Herramentistas > Operátor Výroby, Strojírenští Kovodělníci

Trabajar en República Checa (Jihomoravský kraj) de Herramentistas

Operátor Výroby, Strojírenští Kovodělníci

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt telefonicky (Po-pá od 7:30 do 15:00 hod.), osobně, emailem.

POŽADUJEME:

Vzdělání - vyučen, min. základní

Přesnost, zodpovědnost, manuální zručnost

Ochota práce v třísměném provoze

NÁPLŇ PRÁCE:

Zakládání dílů a komponentů do přípravku a spouštění stroje

Ukládání hotových dílů do beden

Kontrola kvality dílů

Vyplňování výrobních dokumentů

Dodržování bezpečnosti práce

NABÍZÍME:

Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 23 let v ČR

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Profesní a mzdový růst

5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP

Příplatky až 5 000 Kč měsíčně - dle kolektivní smlouvy a zákoníku práce

13. mzda

Docházkový benefit - 16 000 Kč ročně

Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200 Kč měsíčně

Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000 Kč ročně

Stravování přímo v závodě (23-27 Kč menu)

Místo výkonu práce (adresa):    Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 293 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 28.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 16280 mínimo y 18500 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: s. n. o. p. cz a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Michaela Dvořáková. Tel.: +420 519 313 272,725 765 987. E-mail: snop.eu" rel="nofollow">mdvorakovasnop.eu.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 519 313 272,725 765 987
  • Correo electrónico: mdvorakovasnop.eu

Identificador de la vacante:14470430707.

Ver las 454 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.