Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Operadores de máquinas y de instalaciones fijas > Operátor Specialista Final - Pack, Obsluha Ostatních Stacionárních Strojů A Zařízení Jinde Neuvedená

Operátor Specialista Final - Pack, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Trabajos en República Checa (Středočeský kraj) de Operadores de máquinas y de instalaciones fijas

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Descripción de la oferta de trabajo:

Praxe s vedením malého výrobního týmu nebo praxe s obsluhou technických strojů a zařízení velkou výhodou.

Náplň práce:

koordinování týmu operátorů specialistů v rámci jedné výrobní / balící linky s cílem dosažení hodinových norem/ výstupů s dodržením požadavků kvality a zásad BOZP. Řešení problémů s nadřízenými / teamleadery.

Další požadavky:

organizační a komunikační schopnosti, ochota a schopnost se rychle učit novýmvěcem. Schopnost práce pod tlakem, zvládání krizových situací.

Anglický a srbský jazyk komunikativně - velkou výhodou.

Nabízíme:

levné stravování na pracovišti, zvýhodněné ceny výrobků

Región: Středočeský kraj.

Ver 324 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 40.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 20000 (CZK mensual).

Empleador: Workforce Solutions s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lucie Eichelmanová. E-mail: manpower.cz" rel="nofollow">lucie.eichelmanovamanpower.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: lucie.eichelmanovamanpower.cz

Identificador de la vacante:15337130751.

Ver las 225 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.