Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > Operátor/ka Smt Linky, Provozní Elektromechanici

Oferta en República Checa (Pardubický kraj) de Mecánicos y ajustadores electricistas

Operátor/ka Smt Linky, Provozní Elektromechanici

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Elektromechanici a seřizovači

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU: Vysoké Mýto

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- uvedení SMT Linky do provozu

- obsluha a údržba osazovacích strojů

- zakládání desek plošných spojů do zásobníků linky

- nastavení linky k zajištění kvalitního pájení

- kontrola zapájených DPS a jejich případné opravy

- zakládání součástek do podavačů

- samostatná odpovědná práce

- zodpovědnost za kvalitu výrobků

POŽADUJEME:

- SOU, SŠ elektrotechnického, technického nebo

  strojírenského oboru

- zájem o daný obor, ochotu se vzdělávat

- praxe v elektrovýrobě výhodou

- pečlivost, zručnost, zodpovědnost,logické myšlení

- ochutu pracovat v třísměnném provozu

NABÍZÍME:

- zajímavé platové podmínky

- práci v malém kolektivu

- příplatky za směny

- zázemí moderní české firmy

- firemní benefity

- práce v tichém a čistém prostředí

- práce v sedě i ve stoje

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: p.mattasovamikroelektronika.cz nebo volejte na tel. 731450486

Región: Pardubický kraj.

Ver 180 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 22000 mínimo y 27000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: Mikroelektronika spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Pavlína Mattasová. Tel.: +420 731 450 486,465 467 174. E-mail: mikroelektronika.cz" rel="nofollow">p.mattasovamikroelektronika.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 731 450 486,465 467 174
  • Correo electrónico: p.mattasovamikroelektronika.cz

Identificador de la vacante:7384240722.

Ver las 551 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.