Operátor skladu FHC, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Búsqueda de Operadores de autoelevadoras en República Checa (Pardubický kraj)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.
Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků.

Descripción de la oferta de trabajo:
Pracovní náplň: • zodpovědnost za příjem, uskladnění, a přípravu zboží k expedici • manipulace s interní manipulační technikou • vyplňování dokumentů a jejich zpracování • zpracování zboží (balení, opatření zboží etiketami, nálepkami) • provádění inventury, sčítání skladových zásob • přebírá nákladní dokumnety z oddělení expedice • kontrola expedovaného zboží Požadujeme: • min. výuční list • trestní bezúhonnost • pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost • VZV výhodou • ochotu pracovat na 2 směny Nabízíme: • Perspektivní zaměstnání v mezinárodní, dynamické firmě • mzda až 20 000 Kč • 5 týdnů dovolené • náborový příspěvek 10 000 kč • příspěvek na stravování • meziroční navýšení platu • nadstandardní víkendové příplatky • bonus za doporučení zaměstnance • vánoční bonus • možnost využití zvýhodněného mobilního tarifu • zajištění dovozu obědů na pracovišti • příspěvek dárcům krve • věrnostní bonus – za pracovní jubilea • příspěvek na sportovní aktivity při prezentaci firmy • perspektivní zaměstnání v mezinárodní, dynamické firmě • práci v čistém prostředí Nástup: ihned Místo výkonu práce: Pardubice, Černá za Bory Pracovní smlouva: PP na dobu určitou (možnost prodloužení) Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás písemně na e-mailovou kariera.pceReemplazar por una arrobaflextron

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Pardubický kraj.

Ver 185 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 20/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: 17600.0 CZK mínimo y 20000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Alena Sedláková

Empresa: Flextronics International s.r.o..

Contacto: Alena Sedláková

Email: alena.sedlakovaReemplazar por una arrobaflextronics.com

Ver las 551 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.