Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Empleados de control de abastecimientos e inventario > Operátor Skladů, úředníci Ve Skladech

Trabajar de Empleados de control de abastecimientos e inventario en Plzeňský kraj (República Checa)

Operátor Skladů, úředníci Ve Skladech

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario.

Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci v logistice : Úředníci ve skladech

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

Vybalování doručených zásilek a jejich posouzení

Péče o vrácené zásilky s textilním a papírenským zbožím

Dodržování stanovených pracovních postupů dle pokynu nadřízeného

Zodpovědnost za kvalitně odvedenou práci

Požadujeme:

Pečlivost, přesnost, spolehlivost a manuální zručnost

Znalost či ochotu se naučit základní německá slova (barvy, oblečení)

Základní znalost PC

Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nástup IHNED

Nabízíme

Mzda 100 – 110 Kč čistého/ hodina

Ubytování zajištěno ZDARMA

Stravenky ve výši 70,- Kč/směna (přispíváme 55%)

Zákonné příplatky a prémie

Pracovní oděv

Plně hrazená zdravotní prohlídka na náklady zaměstnavatele

Región: Plzeňský kraj.

Ver 114 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 10.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 100 mínimo y 110 máximo (CZK por hora).

Empleador: ARCER H&M s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Irena Mrovcová, HR koordinátor. Tel.: +420 730 872 618. E-mail: recra.cz" rel="nofollow">naborrecra.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 730 872 618
  • Correo electrónico: naborrecra.cz

Identificador de la vacante:16404100778.

Ver las 1,484 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.