Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Personal de los servicios de protección > Operátor/ka Pultu Centrální Ostrahy , Ostatní Pracovníci V Oblasti Ochrany A Ostrahy

Operátor/ka pultu centrální ostrahy , Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy

Búsqueda en República Checa (Olomoucký kraj) de Personal de los servicios de protección

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce území Olomouckého kraje,

- současný objekt v Olomouci,

- pracovní poměr HPP - hlavní pracovní poměr,

- pracovní úvazek zkrácený 25 hodin týdně,

- nepřetržitý provoz - nerovnoměrně rozvržená doba - dvousměnný provoz a třísměnný provoz,

- pracovní doba s vyrovnávacím obdobím 26 týdnů po sobě jdoucích,

- měsíční mzda u zkráceného pracovního úvazku činí 10.062.50 Kč + II. tarif + stanovené měsíční osobní ohodnocení + zákonné příplatky + přiznané odměny,

- den nástupu do práce 1.7.2020, možnost dohodou, i dříve a to z důvodu zapracování se ve zkušební době,

- pracovní poměr sjednán se zkušební dobou v délce 3 měsíců od nástupu do zaměstnání,

- pracovní poměr sjednán na dobu určitou, na 1 rok, s možností oboustranného prodloužení již sjednaného pracovního poměru,

Požadavky na uchazeče o zaměstnání před možným nástupem do pracovního poměru:

- čistý rejstřík trestů - podmínkou,

- zdravotní způsobilost - OZP - nutností.

Výhodou:

- splnění kvalifikačních požadavků - profesní kvalifikace strážný,

- vzdělání,

- praxe,

- flexibilita.

Kontaktní údaje: společnost GRASO a.s. sídlo společnosti Šantova 656/6, Olomouc - město, PSČ: 779 00, IČ: 25883127, stálá služba nepřetržitá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu PCO, telefon: +420 585 731 640, e-mail: + pcograso.cz

Kontaktní spojení na personální oddělení společnosti GRASO a.s., POUZE e-mail: seznam.cz" rel="nofollow">jan.mazurakseznam.cz

Región: Olomoucký kraj.

Ver 125 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 10062.5 (CZK mensual).

Empleador: GRASO a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jan Mazurák. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">jan.mazurakseznam.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: jan.mazurakseznam.cz

Identificador de la vacante:18833920708.

Ver las 63 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.