Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Operadores de máquinas y de instalaciones fijas > Operátor/operátorka Na Středisko Válcování, Obsluha Ostatních Stacionárních Strojů A Zařízení Jinde Neuvedená

operátor/operátorka na středisko válcování, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Empleos en República Checa (Ústecký kraj) de Operadores de máquinas y de instalaciones fijas

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

o obsluhovat a přímo seřizovat všechny zařízení/stroje v oblasti válcování závitů

o sledovat kvalitu vyráběných výrobků podle pracovních postupů

o přemisťovat nástroje a výrobky dle pokynů zaměstnavatele

o čistit a ukládat nástroje

o třísměnný provoz

Požadujeme:

- výhodou znalost technické výkresové dokumentace a práce s posuvkou

- minimálně výuční list s technickým zaměřením

- dobrý zdravotní stav

- ochotu učit se

Nabízíme:

- zázemí stabilní nadnárodní společnosti

- možnost mzdového a profesního růstu

- měsíční výkonnostní bonus

- měsíční bonus za docházku

- příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel

- týden dovolené navíc

- firemní dotované stravování

- příspěvek na životní připojištění nebo penzijní spoření

- poukázky za dobré nápady

Pracovní poměr na dobu urč. 6 měsíců, po té možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

Región: Ústecký kraj.

Ver 179 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 21500 mínimo y 31600 máximo (CZK mensual).

Empleador: Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Hana Smíšková, asistent manažera lidských zdrojů. Tel.: +420 730 891 239. E-mail: aoyama.cz" rel="nofollow">praceaoyama.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 730 891 239
  • Correo electrónico: praceaoyama.cz

Identificador de la vacante:18998800726.

Ver las 132 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.