Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Ensambladores > Operátor-ka, Montážní Dělníci Výrobků Z Ostatních Materiálů

OPERÁTOR-KA, Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Oferta de empleo en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Ensambladores

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci : Montážní dělníci jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

*KO: Šimečková Alena, tel.: 778 009 905, první kontakt pouze telefonicky od 7:00 do 15:00 hod. nebo e-mailem na chuchelnatozaridime.cz s přiloženým životopisem. Schůzky pouze po předchozí domluvě.

Práce pro OZP.

Požadujeme: dobrý zrak a dobrá motorika rukou, ochota pracovat, přesnost, zodpovědnost.

Náplň práce: vizuální kontrola dílů do aut, ruční kompletace drobného zboží.

Práce ve stoje i v sedě.

Pracovní doba: možnost úpravy pracovní doby dle domluvy, (od 6:00 do 14:00 hod.).

Práce na HPP.

Pracoviště: Chuchelná

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 93 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: 7400 mínimo y 16000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Libor Ušel. Tel.: +420 722 057 275. E-mail: tozaridime.cz" rel="nofollow">infotozaridime.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 722 057 275
  • Correo electrónico: infotozaridime.cz

Identificador de la vacante:18858720795.

Ver las 168 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.