Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Operadores de máquinas para fabricar cemento y otros productos minerales > Operátor Kvality, Obsluha Strojů Na Výrobu Výrobků Z Cementu, Kamene A Ostatních Nerostů

Operátor kvality, Obsluha strojů na výrobu výrobků z cementu, kamene a ostatních nerostů

Ofertas de empleo de Operadores de máquinas para fabricar cemento y otros productos minerales en República Checa

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones mineras y de extracción y procesamiento de minerales : Operadores de máquinas para fabricar cemento y otros productos minerales.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha zařízení na těžbu a zpracování nerostných surovin : Obsluha strojů na výrobu výrobků z cementu, kamene a ostatních nerostů

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracovní náplň:

o    posuzuje kvalitu výrobků

o    eviduje vytříděnou výrobu

o    eviduje vyřazené výrobky a jejich vady,

Požadavky:

o    spolehlivost, zodpovědnost a svědomitost

Zaměstnanecké výhody:

13. plat, příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky 100Kč/směna-plně hradí zaměstnavatel, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity.

V případě zájm u nás kontaktujte e-mailem, telefonicky/osobně po - pá 8:00-15:00 hod.

Número de puestos: 4.

Empleador: VITRABLOK, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jana Moravcová, personalista. Tel.: +420 417 818 221. E-mail: sevesglassblock.com" rel="nofollow">karierasevesglassblock.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 417 818 221
  • Correo electrónico: karierasevesglassblock.com

Identificador de la vacante:20183120771.

Ver las 29 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones mineras y de extracción y procesamiento de minerales : Operadores de máquinas para fabricar cemento y otros productos minerales ofertadas.