Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Empleados de servicios de transporte > Operátor Global Load Control, Ostatní Pracovníci V Dopravě A Přepravě

Operátor Global Load Control, Ostatní pracovníci v dopravě a přepravě

Demanda en Jihomoravský kraj (República Checa) de Empleados de servicios de transporte

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de servicios de transporte.

Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci v logistice : Úředníci v dopravě a přepravě

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt e-mailem nebo telefonicky

Místo výkonu práce: Holandská 854/1, 63900 Brno

Požadavky:

Plynulá znalost anglického a německého jazyka vítána.

Pracovní náplň zahrnuje činnosti spojené s určením centra vyvážení letadla před odletem, zajištění všech souvisejících bezpečnostních parametrů, zodpovědnost za procesní způsobilost letů (např. rozdělení instrukcí pozemnímu personálu o nákladce, vydání konečných dokumentů, jež jsou bezpodmínečně a zákonně nutné k odletu, apod.). Není třeba předchozí praxe, součástí je zaškolení.

Nabízíme: Příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 293 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 38.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 26500 (CZK mensual).

Empleador: GLOBAL LOAD CONTROL (PTY) LTD, odštěpný závod.

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Petra Schneiderová. Tel.: +420 515 503 264. E-mail: globalloadcontrol.com" rel="nofollow">petra.schneiderovagloballoadcontrol.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 515 503 264
  • Correo electrónico: petra.schneiderovagloballoadcontrol.com

Identificador de la vacante:14692740739.

Ver las 177 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de servicios de transporte ofertadas.