Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales > Operátor Expedice - Seřizovač, Mechanici A Opraváři Průmyslových Strojů A Zařízení

Operátor expedice - seřizovač, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Trabajar de Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales en Ústecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Mechanici a opraváři strojů a zařízení : Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Descripción de la oferta de trabajo:

Hledáte stabilního zaměstnavatele s komplexním programem péče o zaměstnance? Společnost Lovochemie, a.s., člen skupiny AGROFERT, je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v České republice. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabilní společnosti, nadstandardní balíček firemních benefitů a možnosti osobního a profesního rozvoje.

CO BUDE VAŠE PRÁCE?

* Obsluha technologických linek

* Kontrola provozuschopnosti a technického stavu strojů a výrobního či provozního zařízení

* Manipulace s baleným zbožím

* Kontrolní činnost

* Spolupráce s ostatními zaměstnanci provozu

* Místo výkonu práce: Lovosice

CO OČEKÁVÁME OD VÁS?

* Výuční list (SOU), maturitní zkouška výhodou v oboru elektro

* Nutností je vyhláška 50/1978 Sb. §6

* Manuální zručnost

* Pracovitost, zodpovědnost

* Dobrý zdravotní stav

* Výhodou řidič VZV, jeřábník (možnost doplnit kvalifikaci v Lovochemii)

* Řidičský průkaz sk. C a profesní průkaz výhodou

* Ochota pracovat ve směnném provozu (12hod. směny)

Región: Ústecký kraj.

Ver 92 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 22400 (CZK mensual).

Empleador: Lovochemie, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Pavlína Hajnová, MBA, vedoucí personálního oddělení. Tel.: +420 416 563 194,603 737 422. E-mail: lovochemie.cz" rel="nofollow">Pavlina.Hajnovalovochemie.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 416 563 194,603 737 422
  • Correo electrónico: Pavlina.Hajnovalovochemie.cz

Identificador de la vacante:16856410711.

Ver las 664 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales ofertadas.