Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Instaladores y reparadores de equipos eléctricos > Operátor/ka V Elektrovýrobě, Montéři, Mechanici A Opraváři Elektrických Zařízení

Ofertas en República Checa (Plzeňský kraj) de Instaladores y reparadores de equipos eléctricos

Operátor/ka V Elektrovýrobě, Montéři, Mechanici A Opraváři Elektrických Zařízení

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu Průmyslová 762, Stod.

Náplň práce: letování, montáž, vstřikovací lisy, balení, zalévání, potisk, elektrické zkoušení, osazování součástek, navíjení transformátorů.

Práce ve dvousměnném provozu (6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00).

Výhodou praxe v letování či zkušenosti z elektrovýroby.

Nabízíme: náborová odměna,13 plat, roční prémie, přítomnostní příplatek, věrnostní a jubilejní odměny, dotované stravování, možnost autobusové dopravy, příspěvek na penzijní připojištění.

Práce na dobu určitou 2 roky.

Kontakt na uvedeném telefonu mezi 8:00 a 16:00 ve všední dny, nebo mailem, nebo na recepci Murr CZ, 9:00 -10:00 hod. ve všední dny.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 348 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 30.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 18000 (CZK mensual).

Empleador: Murr CZ, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Kasová Kamila, Bílý Ondřej, Bc.. Tel.: +420 377 597 272,377 597 248. E-mail: kamila.kaasovamurrelektronik.cz; ondrej.bilymurrelektronik.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 377 597 272,377 597 248
  • Correo electrónico: kamila.kaasovamurrelektronik.cz; ondrej.bilymurrelektronik.cz

Identificador de la vacante:14715680754.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos ofertadas.