Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones > Operátor/ka Dohledového Pracoviště, Technici Uživatelské Podpory Informačních A Komunikačních Technologií

Operátor/ka dohledového pracoviště, Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Ofertas en República Checa (Olomoucký kraj) de Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones.

Techničtí a odborní pracovníci : Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií : Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci : Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc.

První kontakt je možný POUZE emailem.

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Operátor dohledového pracoviště, který se bude zabývat dohledem nad požadavky "hotline" svěřených softwarových aplikací, které jsou produktem firmy TESCOSW a.s.

Pozice je vhodná pro osoby časově flexibilní. Jedná se o práci na směny (12 hod.) určované dle rozvrhu. Směny mohou být denní, noční i víkendové.

Vhodné pro osoby bez praxe.

Náplní práce bude:

- znalost svěřených softwarových aplikací,

- administrace požadavků (ticketů) uživatelů aplikace v helpdeskovém nástroji (hlášené incidenty, dotazy, návrhy apod.),

- komunikace s řešiteli požadavků ve firmě a sledování průběhu dodržovaní lhůt pro jejich řešení,

- selektování nových návrhů a vylepšení z obdržených požadavků.

Požadujeme:

- SŠ vzdělání,

- pečlivost, zodpovědnost a důsledný přístup k práci,

- pozitivní přístup, komunikativnost a týmového ducha,

- ochota učit se nové věci,

- Výhodou bude znalost obecných základů IT a zkušenost s řízením, užíváním nebo správou helpdeskového nástroje.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 70 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Empleador: TESCO SW a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Monika Šnajdarová. Tel.: +420 587 333 555. E-mail: tescosw.cz" rel="nofollow">vyberoverizenitescosw.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 587 333 555
  • Correo electrónico: vyberoverizenitescosw.cz

Identificador de la vacante:18571520770.

Ver las 542 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.