Operátor call centra telemarketingových služeb, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Demanda en República Checa (Zlínský kraj) de Empleados de centros de llamadas

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Empleados de centros de llamadas.
Úředníci : Pracovníci informačních služeb, na přepážkách a v příbuzných oborech : Pracovníci informačních služeb : Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech.

Descripción de la oferta de trabajo:
Po 2,5 roce opět otevíráme novou pobočku v Hulíně, kde můžete být zaměstnán/na právě Vy a zajisté budete velký přínosem do našeho stabilního několikaletého týmu kolegů, kteří Vám rádi předají své zkušenosti a také Vám dopomohou se začlenit do skvělého týmu. Náplň práce: Jedná se o aktivní péči o stávající zákazníky, s přátelským přístupem. Nejde o neosobní volání. Co neumíte, rádi vás naučíme a zaškolíme. Jedno směnný provoz: 8-16,30 Požadované jazyky: Český jazyk slovem i písmem, výborná komunikace, ostatní jazyky vítanou výhodou Požadované schopnosti a zkušenosti: Práce na PC (MS office, internet běžná uživatelská znalost) Zaměstnanecké benefity: Dlouhodobá jistota zaměstnání, zaškolení zdarma, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou, příspěvky edenred, výborná dostupnost do zaměstnání hromadnou dopravou (vlak, autobus,), vlastní stůl a notebook, stravenky Pozice je vhodná i pro OZP, OZZ

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Zlínský kraj.

Ver 162 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 20/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 20.

Salario: mínimo 15000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Barbora Holcová

Empresa: NWT a.s..

Contacto: Barbora Holcová

Email: barbora.holcovaReemplazar por una arrobaemea.cz

Teléfono: +420 725 514 194.

Ver las 626 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Empleados de centros de llamadas ofertadas.