Operátoři výroby, Montážní dělníci mechanických zařízení

Trabajar en República Checa (Hlavní město Praha) de Ensambladores de maquinaria mecánica

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica.
Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci : Montážní dělníci mechanických zařízení.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo pracoviště: Hlavenec 161, 294 74 Předměřice nad Jizerou Prvotní kontakt: - tel.: Po-Pá od 08:00 do 17:00, bezplatná linka 800 310 013 - osobně na adrese pracoviště Upřesňující údaje: Popis činnosti zaměstnance na pozici OPERÁTOR VÝROBY: - Budete se podílet na montážních operacích na lince, obsluze strojů - nenáročné na fyzickou práci, kladen důraz na jemnou motoriku a rozpoznávací znalosti, jedná se o práci v taktu. Zkušební doba: - 3 měsíce Stravování: V závodě je zajištěné závodní stravování. Nástup: - IHNED Zaměstnanecké výhody: - Diety 191,- Kč/den. - Příplatky dle zákona. - Variabilní složka mzdy 0 - 2.500 CKZ/měs. - Ohodnocení za práci v nepřetržitém provozu až 2.000,- CZK. - Dovolenou 20 dní/rok. - Příspěvek na firemní ubytování. - Stravování zajištěno v závodě. - Zdarma doprava svozovým autobusem. - Výhodné telefonní tarify. - Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 289 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 13/07/2017.

Nº de vacantes: 9.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 13000.0 CZK mínimo y 16500.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Aneta Lopatářová

Empresa: DP WORK Solutions s.r.o..

Contacto: Aneta Lopatářová

Email: aneta.lopatarovaReemplazar por una arrobadpwork.cz

Teléfono: +420 739 486 013.

Ver las 233 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica ofertadas.