Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Operadores de máquinas y de instalaciones fijas > Operátoři Cnc Lisu - Ohraňovací Lis, Obsluha Průmyslových Robotů

Operátoři CNC lisu - ohraňovací lis, Obsluha průmyslových robotů

Empleo de Operadores de máquinas y de instalaciones fijas en República Checa (Středočeský kraj)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Descripción de la oferta de trabajo:

Pozice:operátoři CNC lisu - ohraňovací lis

Náplň práce:

- ohraňování polotovarů

- samokontrola vyrobených dílů

- nastavení a seřizování stroje

Požadujeme:

- dobrá orientace v technické dokumentaci

- práce s měřidly

- manuální zručnost a spolehlivost

Nabízíme:

- práci na HPP přímo u zaměstnavatele

- nástupní mzdu zohledňující znalosti a praxe v oboru

- odměnu za plnou pracovní docházku

- stravenky či závodní stravování

- neformální firemní akce ( večírky, sportovní aktivity )

- možnost využití benefitů firmy ( sportovní či relaxačí aktivity )

- vzdělávání ( výuka anglického jazyka, technického kreslení )

Nástup dle dohody. Mzda: 19 500,- Kč

Kontakt: Lantošová Veronika, tel.: 318 406 403 po - pá od 7:00 do 15:30 hod., e-mail: veronika.lantosovageomine.cz

Místo výkonu práce:Geomine a.s., Husova č.p. 570, Příbram VI-Březové Hory

Región: Středočeský kraj.

Ver 324 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 19500 (CZK mensual).

Empleador: Geomine a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Veronika Lantošová. Tel.: +420 318 406 403. E-mail: geomine.cz" rel="nofollow">veronika.lantosovageomine.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 318 406 403
  • Correo electrónico: veronika.lantosovageomine.cz

Identificador de la vacante:15883260733.

Ver las 222 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.