Oktatásszervező. Kozep-Dunantul. Hungría

Demanda en Hungría (Kozep-Dunantul) de Especialistas en formación del personal

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en formación del personal.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Igazgatási, szervezési foglalkozások : Továbbképzési és személyzet-fejlesztési foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Géniusz Plusz Oktatási Korlátolt Felelősségű Társaság Oktatásszervező munkatársat keres esztergomi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.05 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: palzReemplazar por una arrobageniuszplusz.hu címre várnak önéletrajzokat. Speciális követelmények:műszaki, eü, mezőgazdasági képzések szervezése a feladat, heti két nap Budapestre kell felmenni, 3 nap Esztergomban kell dolgozni

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 650 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 04/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Géniusz Plusz Oktatási Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2500 Esztergom, Kiss János utca 82..

Contacto: Pál Zoltán

Email: palzReemplazar por una arrobageniuszplusz.hu

Teléfono: (20) 255-0664.

Ver las 66 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en formación del personal ofertadas.