Oktatási-nevelési tevékenységet folytató egység vezetője (óvodavezető)

Contrato de Directores de servicios de educación en Hungría (Kozep-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores y gerentes de servicios profesionales : Directores de servicios de educación.
Vezetők : Termelési vezetők, szakszolgáltatások vezetői : Szakmai szolgáltatások vezetői : Oktatási vezetők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Dabrony Község Önkormányzata Oktatási-nevelési tevékenységet folytató egység vezetője munkatársat keres dabronyi munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.15 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8485 Dabrony, Malom út 10.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Óvodapedagógus, ;További információ:Fényképes szakmai önéletrajzát, oklevél másolatát szíveskedjen megküldeni a hivatalReemplazar por una arrobanagyalasony.hu vagy a dabronyReemplazar por una arrobainvitel.hu vagy a 8485. Dabrony, Malom utca 10 címre.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 651 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 200000.0 HUF mínimo y 300000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Dabrony Község Önkormányzata.

Dirección: 8485 Dabrony, Malom út 10..

Contacto: Szakálné Berkes Erika

Teléfono: (30) 278-1204.

Ver las 64 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores y gerentes de servicios profesionales : Directores de servicios de educación ofertadas.