Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > trabajador social/trabajadora social > Kesätyö: Ohjaaja, Onnikoti Kehrä, Kouvola, Mehiläinen Oy, Kuusankoski, Kouvola

Empleos de trabajador social/trabajadora social en Finlandia (Kymenlaakso)

Kesätyö: Ohjaaja, Onnikoti Kehrä, Kouvola, Mehiläinen Oy, Kuusankoski, Kouvola

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio › trabajador social/trabajadora social.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Lainopilliset avustajat sekä sosiaali- ja kulttuurialan asiantuntijat › Lainopilliset asiantuntijat sekä sosiaalialan ja seurakunnan työntekijät › Sosiaalialan ohjaajat ja neuvojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tule tekemään kehitysvammaisten ohjaustyötä ainutlaatuiseen joukkoomme!

Haemme kesätyöntekijöitä ohjaajien sijaisuuksiin Onnikoti Kehrään

Juuri sinä terveydenhuollon tai sosiaalialan ammattilainen tai alaa opiskeleva henkilö, joka olet positiivisesti asioihin suhtautuva ja oma-aloitteinen.

Toivomme, että haet meille töihin, vaikka osaamisessasi olisi vielä kehitettävää!

Neuvomme ja opastamme sinua mielellämme työssäsi ja tuemme toisiamme.

Aikaisempaa kokemusta tärkeämpänä pidämme kiinnostustasi vammaistyöhön.

Onnikoti Kehrä on vuonna 2017 valmistunut yksikkö, joka sijaitsee Kuusankosken Mäyränkorvessa hyvien kulkuyhteyksien äärellä.

Työ alkaa: sopimuksen mukaan

Palkkaus: yksityisen sos.tes.

Työaika: Vuorotyö 2- vuorotyö tai 3-vuorotyö

Jos kiinnostuit, otathan yhteyttä!

Lähetäthän hakemuksen tehtävään rekrytointijärjestelmämme kautta 30.4.2024 mennessä.

Lisätietoja tehtävästä antaa:

Kristiina Laitinen

p. 040-125 6270

kristiina.laitinenonnikodit.fi

Koti täynnä ainutlaatuista elämäniloa.

Onnikodeissa tarjoamme tukea tarvitsevalle kodin, jossa hän voi elää mahdollisimman antoisaa ja turvallista arkea. Panostamme yksilöllisyyteen sekä laatuun ja palvelumme lähtökohtana ovat aina asukkaan omat ominaisuudet, vahvuudet, mielenkiinnon kohteet sekä tuen tarpeet.

Onnikodit on osa Mehiläinen-konsernia. Mehiläisen sosiaali- ja terveyspalveluiden ammattilaiset työskentelevät joka päivä tinkimättömästi yksityis-, yritys- ja kunta-asiakkaidemme hyväksi. Tervetuloa vahvistamaan ammattilaistemme joukkoa!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Kymenlaakso.

Ver 91 ofertas de trabajo en "Kymenlaakso" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Mehiläinen Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:5762e5a4-97c3-4c8f-9da9-2d5530293cd6.

Ver las 105 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio › trabajador social/trabajadora social ofertadas.