Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Secretarios administrativos y ejecutivos > Office Manager/ka, Odborní Asistenti V Administrativě

Office manager/ka, Odborní asistenti v administrativě

Contratación en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Secretarios administrativos y ejecutivos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti : Odborní asistenti v administrativě

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Korunní 595/76, Ostrava - Mariánské Hory

Kontakt osobně 13-16 hod. na adrese pracoviště, telefonicky 10-18 hod., e-mailem.

Co vás čeká:

-Přímá podpora nadřízeného (koordinace agendy, administrativy, chodu kanceláře atd.).

-Řešení ad-hoc úloh podle pokynů nadřízeného.

-Podílení se na dotačním poradenství (vyplňování potřebných dokumentů)

-Tvoření podkladů pro účetnictví.

-Podpora marketingu.

-Komunikace se zahraničními partnery.

Co od Vás očekáváme my:

-Výborná znalost práce na PC (MS Office). Dobrá znalost českého jazyka.

-Písemná znalost anglického jazyka a italštiny výhodou.

-Zodpovědnost, schopnost týmové práce, samostatnost, přesnost.

-Přátelská a vyrovnaná osobnost. Vhodné i pro absolventy.

S čím můžete počítat:

-Tým příjemných profesionálních kolegů, kteří Vám pomůžou se zapracováním.

-Podílení se na zajímavých projektech.

-Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti energetiky.

-Reálnou možnost osobního rozvoje.

-Každodenní pestrou a dynamickou práci.

-Flexibilní začátek/konec pracovní doby.

Zaměstnanecké výhody: služební mobilní telefon, notebook, internet v mobilu, speciální zaměstnanecký tarif na mobilní volání, týden dovolené navíc.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 171 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 17800 mínimo y 18000 máximo (CZK mensual).

Empleador: YOUNG4ENERGY s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Roman Mendrygal. Tel.: +420 602 771 243. E-mail: y-e.cz" rel="nofollow">roman.mendrygaly-e.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 602 771 243
  • Correo electrónico: roman.mendrygaly-e.cz

Identificador de la vacante:15984500797.

Ver las 578 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.