Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Técnicos en ingeniería civil > Održavatelj/održavateljica U Maloprodajnoj Mreži

ODRŽAVATELJ/ODRŽAVATELJICA U MALOPRODAJNOJ MREŽI

Vacante de Técnicos en ingeniería civil en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil.

Technicians and associate professionals : Science and engineering associate professionals : Physical and engineering science technicians : Civil engineering technicians

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  • tehnička podrška kod otvaranja novih Varteks prodavaonica te održavanja postojećih prodavaonica
  • tekuće održavanje u Varteksovoj maloprodajnoj mreži
  • sudjelovanje u montiranju opreme i namještaja
  • uklanjanje nedostataka i popravci samostalno ili u timu sa specijalistima pojedinog područja (građevinsko-zanatski, elektroinstalaterski, strojarski radovi)
  • sudjelovanje u planiranju i provođenju servisa uređaja / opreme
  • koordinacija i nadgledanje radova vanjskih izvođača

U obavljanju posla moguće je fleksibilno rasporediti radno vrijeme, omogućeno je korištenje službenog automobila i pravo na dnevnice.

Mjesto rada je osim u sjedištu poslodavca (Varaždin) i na drugim mjestima, sukladno potrebama prema lokacijama prodavaonica.

Radom na ovoj poziciji imate mogućnost stjecanja značajnog radnog iskustva u velikom poslovnom sustavu, mogućnost edukacije i dodatnog usavršavanja u struci.

Uvjeti i poželjan profil kandidata/kinja:

  • SSS – završena srednja škola tehničkog smjera (poželjno elektro stuke)
  • minimalno 1 godina iskustva na poslovima električara / elektromontera
  • spremnost na terenski rad – putovanja u gradove u kojima Varteks ima ili će otvoriti prodavaonice (ovisno o udaljenosti, obavljanje posla unutar istog dana ili ostanak na nekoj od lokacija najviše nekoliko dana prije povratka)
  • vozačka dozvola „B“ kategorije – aktivan vozač
  • praktično razmišljanje i sposobnost rješavanja tehničkih problema

Pošaljite nam Vašu prijavu i životopis (za radno mjesto: Održavatelj u maloprodajnoj mreži) do 31. listopada 2019. na ljudski.potencijalivarteks.com

Hvala Vam na prijavi. Posjetite nas i na www.varteks.com

Kontaktirat ćemo samo kandidate/kinje koji/e uđu u uži izbor.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: VARTEKS d.d..

Ver las 273 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil ofertadas.