Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > ingeniero civil/ingeniera civil > Višji Strokovni Delavec (področje Upravljanja Infrastrukture) - M/ž

VIŠJI STROKOVNI DELAVEC (PODROČJE UPRAVLJANJA INFRASTRUKTURE) - M/Ž

Contrato de ingeniero civil/ingeniera civil en Eslovenia (Obalno-kraška)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) › Inženirji/inženirke gradbeništva.

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR GRADBENIŠTVA, PROJEKTANT, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PRIPRAVA, ORGANIZACIJA IN VODENJE PROJEKTOV, OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG NA OŽJEM DELOVNEM PODROČJU IN RAZVOJNIH INVESTICIJAH, SODELOVANJE V STROKOVNIH PROJEKTNIH SKUPINAH, KOORDINIRANJE DEL, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG, KI VSEBINSKO SODIJO V ŠIRŠE STROKOVNO PODROČJE DELOVNEGA MESTA, UPRAVLJANJE Z ENERGETSKO IN KOMUNIKACIJSKO INFRASTRUKTURO ALI UPRAVLJANJE S KOMUNALNO INFRASTRUKTURO ALI UPRAVLJANJE S PROMETNO INFRASTRUKTURO ALI UPRAVLJANJE INFRASTRUKTURE AKVATORIJA IN OBAL, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI LETNIH NAČRTOV REDNEGA VZDRŽEVANJA IN NADZOR NAD NALOŽBAMI, SODELOVANJE V KOMISIJI V POSTOPIH JAVNEGA NAROČANJA IN PRIPRAVA RAZPISNE DOKUMENTACIJE, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V SKLADU Z NAVODILI NADREJENEGA.

, ZA ZASEDBO DELOVNEGA MESTA SE ZAHTEVA:POZNAVANJE RAČUNALNIŠKIH POSLOVNIH APLIKACIJ NA PODROČJU DELA (ACAD, MS PROJECT, MS OFFICE), POZNAVANJE ZAKONODAJE STANDARDOV S PODROČJA DELA, 3 LETA DELOVNIH IZKUŠENJ PRI VODENJU GRADBENIH PROJEKTOV ALI GRADBIŠČ. OD KANDIDATOV PRIČAKUJEMO:IZOBRAZBO GRADBENE SMERI- NIZKA GRADNJA, ZKUŠNJE PRI DELU NA ŽELEZNIŠKI INFRASTRUKTURI, STROKOVNI IZPIT PO ZAKONU O GRADITVI OBJEKTOV, IZKUŠNJE PRI VODENJU JAVNIH NAROČIL, ZNANJE TUJEGA JEZIKA - ANGLEŠČINA (NAJMANJ B1/1), IZKUŠNJE PRI PRIDOBIVANJU POGOJEV, MNENJ IN UPRAVNIH DOVOLJENJ. POGODBA O ZAPOSLITVI SE BO Z IZBRANIM KANDIDATOM SKLENILA ZA NEDOLOČEN ČAS S POSKUSNO DOBO ŠESTIH MESECEV. ZA OPRAVLJANJE DELA NA RAZPISANEM DELOVNEM MESTU SE OD IZBRANEGA KANDIDATA ZAHTEVA TUDI POTRDILO O NEKAZNOVANOSTI TER POTRDILO, DA OSEBA NI V KAZENSKEM POSTOPKU. V KOLIKOR STE ZAINTERESIRANI ZA ZASEDBO PROSTEGA DELOVNEGA MESTA TER IZPOLNJUJETE NAVEDENE POGOJE, LAHKO PRIJAVO POSREDUJETE PREK ZAPOSLITVENEGA OBRAZCA: HTTPS://WWW.LUKA-KP.SI/OBRAZEC-ZA-PRIJAVO-NA-DELOVNO-MESTO-VISJI-STROKOVNI-DELAVEC-PODROCJE-UPRAVLJANJA-INFRASTRUKTURE-PROMETNA-INFRASTRUKTURA-IN-INFRASTRUKTURA-AKVATORIJA-IN-OBALE-M-Z-MAR-24/. , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 177 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: LUKA KOPER, PRISTANIŠKI IN LOGISTIČNI SISTEM, DELNIŠKA DRUŽBA, Vojkovo nabrežje 38 , 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Instrucciones para solicitar:

Contact Person:
Contact Phone:

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PF19391.

Ver las 106 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil ofertadas.