Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > redactor jefe/redactora jefa > Odgovorni Urednik Upe Tv Program Za Madžarsko Narodno Skupnost V Ppe Regionalni Rtv-center Maribor S Studiem Za Madžarski Program V Lendavi (m/ž) - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

ODGOVORNI UREDNIK UPE TV PROGRAM ZA MADŽARSKO NARODNO SKUPNOST V PPE REGIONALNI RTV-CENTER MARIBOR S STUDIEM ZA MADŽARSKI PROGRAM V LENDAVI (M/Ž) - M/Ž

Ofertas de trabajo de redactor jefe/redactora jefa en Pomurska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Autores, periodistas y lingüistas › Periodistas › periodista › redactor jefe/redactora jefa.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture › Pisatelji/pisateljice, novinarji/novinarke in jezikoslovci/jezikoslovke › Novinarji/novinarke.

Descripción de la oferta de trabajo:

UREDNIK UREDNIŠTVA, poskusno delo , Določen čas, 48 mesecev, polni delovni čas, 40, PRIPRAVLJANJE IN IZVAJANJE UREDNIŠKIH USMERITEV, NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE, USKLAJEVANJE IN NADZIRANJE DELA,  SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PPN (PROGRAMSKO PRODUKCIJSKI NAČRT),  PRIPRAVLJANJE PROGRAMSKIH IN IZVEDBENIH NAČRTOV,  IZVAJANJE REDNIH LETNIH RAZGOVOROV Z ZAPOSLENIMI, Kandidat mora biti državljan RS in imeti najmanj izobrazbo, pridobljeno po študijskem programu II. stopnje oz. raven, pridobljeno po študijskih programih II. stopnje, in je v skladu z zakonom, ki ureja SLO ogrodje kvalifikacij, uvrščena na 8. raven ter ustreza izobrazbi II. stopnje znanje SLO jezika,  aktivno znanje najmanj enega svetovnega jezika in za narodnostni program tudi aktivno znanje madžarščine,  vsaj 10 let delovnih izkušenj, od tega vsaj 5 let delovnih izkušenj na področju, na katerem kandidira, v primeru informativnega programa pa vsaj 5 let kot novinar ali urednik,  poznati mora problematiko RTV-dejavnosti, imeti mora organizacijske in vodstvene sposobnosti, ne sme biti poslanec DZ ali funkcionar katere izmed političnih strank, ne sme imeti lastniških deležev ali trajnih pogodbenih stikov s pravnimi osebami, ki poslovno sodelujejo z RTV SLO.

Kandidati morajo vlogi priložiti lastnoročno podpisan Program dela in vizijo razvoja UPE Televizijski program za madžarsko narodno skupnost v PPE Regionalni RTV center Maribor s studiem za madžarski program v Lendavi za obdobje od 2024–2028.

Prijava in Program dela z vizijo razvoja v prihodnjih 4-ih letih morata biti napisana v SLO in madžarskem jeziku, vsa ostala dokazila pa v SLO jeziku oz. morajo biti predloženi prevodi v slovenski jezik, ki jih je opravil sodno zapriseženi tolmač.

Celoten razpis s podrobnejšimi razpisnimi pogoji je objavljen na povezavi: https://www.rtvslo.si/rtv/narocila-pozivi-in-razpisi,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Pomurska.

Ver 88 ofertas de trabajo en "Pomurska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 10 años.

Empleador: RADIOTELEVIZIJA SLOVENIJA JAVNI ZAVOD, LJUBLJANA, Kolodvorska ulica 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Email: zaposlitevrtvslo.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PD73910.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Autores, periodistas y lingüistas › Periodistas › periodista › redactor jefe/redactora jefa ofertadas.