Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojiteljica/odgojitelj Djece Rane I Predškolske Dobi

Demanda en Croacia de Maestros preescolares

Odgojiteljica/odgojitelj Djece Rane I Predškolske Dobi

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares.

Professionals : Teaching professionals : Primary school and early childhood teachers : Early childhood educators

Descripción de la oferta de trabajo:

Upravno vijeće Dječjeg vrtića „Čira-čara“, Varaždin, Anina 27, na temelju Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanja (NN 94/13, 107/07, 10/97) raspisuje

NATJEČAJ

za popunu radnog mjesta

– odgojiteljica / odgojitelj djece rane i predškolske dobi u dječjem vrtiću, na određeno vrijeme – zamjena zbog bolesti, 1 izvršiteljica / izvršitelj – puno radno vrijeme

Uvjeti prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13) te Zakonu o radu (NN 93/14 i 127/17).

Pozivaju se osobe iz članka 102. stavak 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.) da uz prijavu na natječaj dostave dokaze iz članka 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.). Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843, a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, potražiti na sljedećoj poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf

Za prijavu na natječaj dostaviti dokumentaciju prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13) .

Ponude s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnijeti do 18.12.2019. na adresu Dječjeg vrtića „Čira-čara“.

Opis poslova: briga i skrb za zdravlje, odgoj i obrazovanje djece rane i predškolske dobi.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ ČIRA ČARA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ANINA 27, VARAŽDIN s naznakom "za natječaj"

Ver las 892 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares ofertadas.