Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/odgojiteljica

Vacante de Maestros preescolares en Croacia

Odgojitelj/odgojiteljica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares.

Professionals : Teaching professionals : Primary school and early childhood teachers : Early childhood educators

Descripción de la oferta de trabajo:

N A T J E Č A J

za popunu radnog mjesta ODGOJITELJ (M/Ž) :

  • 1 izvršitelj na određeno puno radno vrijeme (zamjena za bolovanje)

    Uvjeti:

    -stručni prvostupnik predškolskog odgoja , odgojitelj predškolske djece ili

    magistar ranog i predškolskog odgoja

    -položen stručni ispit

    -zdravstvena sposobnost

    -radni odnos u Dječjem vrtiću ne može zasnovati osoba koja ima zapreke

    definirane čl.25. Zakona o predškolskom odgoju

    Kandidati uz prijavu na natječaj prilažu:

    -životopis

    -presliku dokaza o stečenoj stručnoj spremi

    -presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu

    -uvjerenje o nekažnjavanju, odnosno ne vođenju prekršajnog postupka (ne starije

    od 6 mjeseci) prema čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (N.N.

    br. 10/97, 107/07, 94/13,98/19).

    -presliku dokaza o državljanstvu

    -presliku osobne iskaznice

    -elektronički zapis iz evidencije Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

    Osobe koje ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja dužne su u

    prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti svu propisanu dokumentaciju

    prema posebnom zakonu.

    Dokazi o ostvarivanju prednosti:

  • rješenje o priznatom statusu hrvatskog ratnog vojnog invalida iz Domovinskog

    rata odnosno potvrdu o priznatom statusu hrvatskog branitelja iz Domovinskog

    rata ili dragovoljca iz Domovinskog rata ne starije od 6 mjeseci

  • dokaz o nezaposlenosti – potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o

    podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog za mirovinsko osiguranje

    ne starija od mjesec dana

  • preslika pravnomoćnog rješenja, odluke ili drugog pravnog akta o prestanku

    prethodnog zaposlenja

  • dokaz o oduzetoj roditeljskoj skrbi kada se prijavljuje dijete smrtno stradalog

    hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata ili nestalog hrvatskog branitelja iz

    Domovinskog rata bez roditeljske skrbi

  • potvrdu poslodavca da radno mjesto osobe ne odgovara njegovoj stručnoj

    spremi (u slučaju kada se na natječaj ili oglas javlja zaposleni hrvatski branitelj ili

    član njegove obitelji)

  • presliku pravnomoćnog rješenja o priznatom pravu na novčanu naknadu
  • Osoba koja se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu

    s čl.102.Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima

    njihovih obitelji, uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o

    ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici

    Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

    Osoba koja se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu

    s čl.9.Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom

    uz prijavu na natječaj dužna je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta,

    priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

    Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja natječaja na

    adresu: Dječji vrtić Popovača, Popovača, Alojzija Stepinca 3 s naznakom:

    „za natječaj“ (u zatvorenoj omotnici).

    Zakašnjele prijave kao i prijave sa nepotpunom dokumentacijom neće se

    razmatrati.

    O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem internetske stranice Dječjeg vrtića Popovača u zakonskom roku.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ POPOVAČA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Alojzija Stepinca 3, 44317 Popovača

Ver las 940 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares ofertadas.