Oferta de Trabajadores y asistentes sociales en Olomoucký kraj (República Checa)

Odborný Pracovník V Oblasti Sociální Práce, Ostatní Odborní Pracovníci V Oblasti Sociální Práce

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti práva, kultury, sportu a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti právní, sociální a církevní : Odborní pracovníci v oblasti sociální práce.

Descripción de la oferta de trabajo:
Olomoucká organizace InternetPoradna.cz poskytující sociální služby osobám se zdravotním postižením příjme do svého týmu sociálního pracovníka. Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve službě sociální rehabilitace v Olomouci. Nástup možný od 1.1.2018. Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na e-mail kristyna.minarovaReemplazar por una arrobainternetporadna.cz. Požadujeme: - Odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb. - sociální pracovník - Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby - Trestní bezúhonnost - Komunikační dovednosti - Kreativní přístup k práci Nabízíme: - Pracovní poměr od 1.1. 2018 na 0,9 úvazku - Odpovídající finanční ohodnocení (16 672 Kč/měsíc) - Možnost dalšího vzdělávání, - Práce pod supervizí - Zaměstnání ve stabilní organizaci Náplň práce: - Přímá práce s uživateli služby - Realizace sociální služby v souladu s platnými standardy - Podílení se na aktivitách směřující k zajištění chodu zařízení Kontakt: Zaměstnavatel: z. s. InternetPoradna.cz, Wurmova 7, 779 00 Olomouc Kontaktní osoba: Mgr. Kristýna Minářová, DiS. Telefon: 724 560 013 E-mail: kristyna.minarovaReemplazar por una arrobainternetporadna.cz

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 325 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/12/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 36.

Salario: 16672.0 CZK mínimo y 16672.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Kristýna Minářová

Empresa: z.s. InternetPoradna.cz.

Contacto: Kristýna Minářová

Email: kristyna.minarovaReemplazar por una arrobainternetporadna.cz

Teléfono: +420 736 447 248,587 406 126.

Ver las 698 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.