Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Secretarios jurídicos > Odborný/á Administrativní Pracovník/ce V Právní Oblasti, Odborní Administrativní Pracovníci V Právní Oblasti

Odborný/á administrativní pracovník/ce v právní oblasti, Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti

Oferta de trabajo de Secretarios jurídicos en Olomoucký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios jurídicos.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti : Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Dr.

Milady Horákové č.p.

496/27, Olomouc.

Požadujeme: - nadprůměrnou znalost práce na PC - znalost psaní 10 prsty - vysoké pracovní nasazení, chuť pracovat, dále se vzdělávat, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, loajalitu - výhodou je znalost exekučního práva, zkušenost s prací na exekutorském úřadu, ŘP sk.

B Nabízíme: - plný pracovní úvazek - zajímavou odbornou práci v úřadu soudního exekutora - odpovídající pracovní ohodnocení - zaměstnanecké benefity První kontakt možný POUZE mailem.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 367 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 15500 mínimo y 23500 máximo (CZK mensual).

Empleador: Valenta Jan, Mgr. - soudní exekutor.

Obraťte se na kontaktní osobu. Marta Procházková. E-mail: praceexekuce.org.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: praceexekuce.org

Identificador de la vacante:14691260713.

Ver las 63 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios jurídicos ofertadas.