Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Secretarios médicos > Odborník Na Vykazování V X-dent, Kontrola A Nalýza Výkazů Pro A Od Zp, Odborní Administrativní Pracovníci V Oblasti Zdravotnictví

Trabajo en Středočeský kraj (República Checa) de Secretarios médicos

Odborník Na Vykazování V X-dent, Kontrola A Nalýza Výkazů Pro A Od Zp, Odborní Administrativní Pracovníci V Oblasti Zdravotnictví

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios médicos.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti : Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

Analýzy vykazování a jejich vyhodnocení, návrhy na zvýšení efektivity.

Požadavky:

Nutná detailní znalost SW X-dent, ideálně i PC-dent, stomatologie jako celku a zvláště kódů z oblasti stomatologie a vykazování na ZP.

Zpracovávání výsledků v programu Excel.

U cizinců nutný český jazyk na komunikativní úrovni.

Región: Středočeský kraj.

Ver 406 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 19850 (CZK mensual).

Empleador: Dentální klinika Kladno s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Vladimír Sloup. E-mail: dentalnikliniky.cz" rel="nofollow">hrdentalnikliniky.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: hrdentalnikliniky.cz

Identificador de la vacante:15746730711.

Ver las 182 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios médicos ofertadas.