Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Secretarios administrativos y ejecutivos > Odborní Pracovníci Hospodářské Správy

Trabajo de Secretarios administrativos y ejecutivos en República Checa (Hlavní město Praha)

Odborní Pracovníci Hospodářské Správy

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti : Odborní asistenti v administrativě

Descripción de la oferta de trabajo:

MVP: Evropská č.p. 2588/33a

Dejvice

160 00  Praha 6

Kontakt:  Ema Drštičková, tel.: 255000111, e-mail: ema.drstickovahavelpartners.cz

Společnost Scott Bader Eastern Europe s.r.o., hledá vhodného uchazeče na pozici Asistent/ka prodeje (Customer Service). Náplní práce bude především komunikace (písemná i ústní) s dodavateli s dopravními společnostmi a s poskytovateli skladovacích služeb, podpora sales managerů, ústní a písemná komunikace se zákazníky ve střední a východní Evropě. Zpracování obcodních dokumentů (faktury, dodací listy, celní dokumenty atd. Telesales (prodej po telefonu), přijímaní objednávej a jejich zadávání do obchodních a účetních systémů skupiny Scott Bader a práce s počítačem jak s programem Microsoft Office, tak se specifickými programy sklupiny Scott Bader (Movex)

Požadujeme:

- alespoň bakalářské vzdělání;

- perfektní znalost českého, anglického a ruského jazyka (ústní i písemný projev) výhdou;

- zkušenosti z oboru sales a podpory prodeje výhodou;

- výborné mezilidské, komunikační a organizační schopnosti.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 573 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 30000 (CZK mensual).

Empleador: Scott Bader Eastern Europe s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ema Drštičková. Tel.: +420 255 000 111. E-mail: havelpartners.cz" rel="nofollow">ema.drstickovahavelpartners.cz. Adresa: 1. máje 97/25, Liberec III-Jeřáb, 460 07  Liberec 7.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Liberec; Código postal: 460 07; Dirección: 1. máje 97/25, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7
  • Teléfono: +420 +420 255 000 111
  • Correo electrónico: ema.drstickovahavelpartners.cz

Identificador de la vacante:16484380791.

Ver las 573 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.