Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Operadores de máquinas de movimiento de tierras > Obsluha Zemních Strojů, Obsluha Zemních A Příbuzných Strojů

Oferta de empleo de Operadores de máquinas de movimiento de tierras en Moravskoslezský kraj (República Checa)

Obsluha Zemních Strojů, Obsluha Zemních A Příbuzných Strojů

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha zemních a příbuzných strojů

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

Budete obsluhovat stroje Atlas Terex, LIEBHERR L528 a průmyslový bagr A 924, provádět nakládku a vykládku materiálu, která se může provádět i v kolejišti. Budete provádět pravidelnou kontrolu a údržbu přiděleného pracovního stroje, odstraňovat jednoduché závady.

Požadavky:

Pro tuto pozici potřebujete: střední odborné vzdělání s výučním listem nebo maturitou, odbornou způsobilost pro obsluhu stavebních strojů - platný strojnický průkaz, odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení. Pokud budete úspěšní, čeká Vás motivující mzdové ohodnocení včetně benefitů a zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy, práci v mezinárodní dynamické společnosti.

Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 245 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 22000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Empleador: BONATRANS GROUP a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Renáta Závěšická, referent personalistiky. Tel.: +420 778 408 516. E-mail: ghh-bonatrans.com" target="_blank" rel="nofollow">karieraghh-bonatrans.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 778 408 516
  • Correo electrónico: karieraghh-bonatrans.com

Identificador de la vacante:19119320704.

Ver las 347 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines ofertadas.