Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Operadores de autoelevadoras > Obsluha Vzv - Operátor Výroby, Obsluha Vysokozdvižných A Jiných Vozíků A Skladníci

Obsluha VZV - operátor výroby, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Trabajo en Kraj Vysočina (República Checa) de Operadores de autoelevadoras

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce: - především práce s VZV, příjem/výdej zboží, odvoz produktů z výrobní linky - výpomoc ve výrobě betonových výrobků a jejich balení - obsluha balicího stroje Požadujeme: - zdravotní způsobilost - spolehlivost a trestní bezúhonnost - platný průkaz obsluhy motorových vozíků sk.

F, W1 Nabízíme: - hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce - dobré pracovní prostředí se stálým personálem - možnost získat další odbornosti hrazené zaměstnavatelem - jeřábnický, vazačský průkaz Pracovní doba: aktuálně jednosměnný provoz v režimu 06:00 - 14:30, výhledově provoz dvousměnný (odpolední směna) 1. kontakt prostřednictvím e-mailu, nebo telefonicky.

Osobní kontakt vždy po telefonické domluvě.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 187 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 23000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Empleador: DITON s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Gabriela Tichá. Tel.: +420 737 285 104. E-mail: tichaditon.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 737 285 104
  • Correo electrónico: tichaditon.cz

Identificador de la vacante:15102000714.

Ver las 425 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.