Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Operadores de autoelevadoras > Obsluha Vzv, Manipulant Skladník, Skladníci, Obsluha Manipulačních Vozíků

Obsluha VZV, manipulant skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Vacante de Operadores de autoelevadoras en Olomoucký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků

Descripción de la oferta de trabajo:

AKTUALIZACE 31.5.2019

První kontakt telefonický, písemný !

- telefonicky na tel. čísle: 724 580 280  (vedoucí výroby, p. Radovan Šimčák), vždy v pondělí od 9:00 -10:00hod

- písemně na e-mail: radovan.simcakwarex.cz

PRACOVNÍ DOBA:

- 06:00 - 14:30 hod.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

-  WAREX spol. s r.o. - závod Jeseník, Janáčkova č.p. 760/4, Jeseník

ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:

- oprávnění na VZV (v případě propadlého oprávnění možno obnovit)

- praxe jako jeřábník a jeřábnický průkaz výhodou

- zkušenost v rámci práce ve výrobní společnosti výhodou

- orientace v dokumentaci (dodací, balící listy apod.)

- manuální zručnost, flexibilita, spolehlivost a dobrá docházka

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- vyskladnění a naskladnění materiálu, pravidelná příprava materiálu pro výrobu

ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:

- příspěvek na stravování

- pravidelná pracovní doba

- pracovní smlouva na dobu určitou s možností změny na neurčitou

- mzda 100,-- až 190,--Kč/hod dle výkonu a kvality zpracování

Región: Olomoucký kraj.

Ver 144 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 22000 mínimo y 34000 máximo (CZK mensual).

Empleador: WAREX spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Radovan Šimčák. Tel.: +420 724 580 280. E-mail: warex.cz" rel="nofollow">radovan.simcakwarex.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 724 580 280
  • Correo electrónico: radovan.simcakwarex.cz

Identificador de la vacante:16131580733.

Ver las 494 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.